fbpx

Witam!

Nazywam się Adam Kuszyk

Zapraszam do śledzenia mojego bloga
.... w którym piszę o finansowaniu mikro i małego biznesu

Księgowy, biegły rewident, audytor wewnętrzny, zawodowy dyrektor finansowy a później wieloletni prezes. Mniejszościowy akcjonariusz i członek Rady Nadzorczej KredytOK / Capital Service S.A., współzałożyciel i wspólnik w Grupie Kapitałowej Trend Capital, której misją jest udzielanie lub znajdowanie finansowania pomostowego dla Przedsiębiorców,  którzy nie chcą lub nie mogą uzyskać regularnego finansowania w banku lub potrzebują dodatkowych środków. Pomagamy też Przedsiębiorcom jak najszybciej wrócić na ścieżkę tańszego regularnego finansowania.  Co dzisiaj ważne staramy się to robić w możliwie największym stopniu zdalnie.   

Kiedy zapytałem się znajomych, w czym jestem dobry, praktycznie wszyscy stwierdzili, że w pozyskiwaniu finansowania. Rzeczywiście podsumowując wszystkie finansowania, które pozyskałem na rzecz różnych biznesów, w których pracowałem wyszłoby ponad 500 mln zł. W różnej formie, od emisji akcji na New Connect i głównym parkiecie GPW, poprzez obligacje, certyfikaty inwestycyjne,  platformy p2p, kredyty, leasingi, faktoringi…, chyba nie ma rodzaju finansowania, z którym nie miałbym do czynienia.

Dlatego właśnie tym postanowiłem się zająć w dalszej części mojego życia zawodowego. Większe firmy z reguły zatrudniają specjalistów z tej dziedziny bądź kupują te usługi na rynku, czyli używając kolokwializmu mają to ogarnięte, natomiast w przypadku mikro i małych firm często występuję deficyt wiedzy i umiejętności, stąd właśnie dla nich dedykuję ten portal.  

Chciałbym a ta wiedza właśnie takim mikro i małym Przedsiębiorcom pomogła. Liczę przy okazji że Was nie zanudzę.

Pozdrawiam i zapraszam.

Adam Kuszyk

Przewiń do góry